Darmowa wymiana okien?!

Uciążliwy hałas za oknem?

Samoloty przelatują nad głową nie pozwalając normalnie funkcjonować Tobie i Twojej rodzinie? Jeśli mieszkasz w obszarze pokazanym na mapie obok zgłoś się do Nas!

  • Wstawiamy okna dźwiękoszczelne i ułatwiamy życie Tobie i Twojej rodzinie
  • Pomożemy uzyskać zwrot poniesionych kosztów
  • Pomożemy uzyskać odszkodowanie z tytułu utraty wartości nieruchomości

Zapewniamy:

  • Profesjonalne przygotowanie oferty oraz wykonanie usługi montażu
  • Darmową poradę prawną doświadczonego adwokata
  • Pomoc w dochodzeniu swoich praw w stosunku do Portu Lotniczego Gdańsk Rębiechowo

Skontaktuj się z nami!

UWAGA Gdańszczanie...

…mieszkający na terenie dzielnic: Banino, Brętowo, Bysewo, Chełm, Jasień, Kokoszki, Matarnia, Piecki-Migowo, Rębiechowo, Siedlce oraz mieszkańcy Kiełpina Górnego, Klukowa, Miszewka, Tokar i Żukowa być może Wasza nieruchomość leży w strefie ograniczonego użytkowania, a to oznacza, że przysługuje Wam odszkodowanie od Portu Lotniczego w Gdańsku za hałas wywołany przez samoloty.

TERMIN ZGŁASZANIA ROSZCZEŃ UPŁYWA 30.03.2018 r. Odszkodowanie należy się każdemu właścicielowi, współwłaścicielowi oraz użytkownikowi wieczystemu nieruchomości położnej w pobliżu lotniska, w obszarze ograniczonego użytkowania (OOU) – która jest przedstawiona na załączonej mapie.

Skontaktuj się z nami!

Już dziś poznaj swoje prawa

Odszkodowanie należne jest w przypadku jeżeli Twoja nieruchomość utraciła wartość, jak też za nakłady poczynione w celu wygłuszenia nieruchomości w postaci wymiany stolarki okiennej na posiadającą odpowiednie parametry, wobec rozszerzenia OOU – hałas samolotów utrudnia codzienne funkcjonowanie oraz uniemożliwia spokojny wypoczynek. Jak pokazują wcześniejsze sprawy (toczące się przeciwko Portowi Lotniczemu w Poznaniu), średni spadek wartości nieruchomości w strefie wewnętrznej sięga 13% wartości, a w strefie zewnętrznej około 5-6%. Daje to kwoty rzędu 30-40 tys. pierwszej części obszaru oraz 50-121 tys. w drugiej.

Szacunkowo wszystkie koszty związane z przegranymi procesami i kosztami związanymi z wprowadzeniem OOU w Poznaniu sięgają 112 mln zł. Obecnie mieszkańcy kierują swoje roszczenia wobec Portu Lotniczego w Gdańsku.

Skontaktuj się z nami!

Adwokat z którym współpracujemy: bo-adwokat.pl

Zobacz regulamin promocji

Darmowa wycena w 24h

Podaj Nam wymiary a my w ciągu 24h przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.