Montaż i Serwis

Montaż

Pamiętać trzeba, iż choćby okna były najlepsze i najpiękniejsze na świecie, to bez profesjonalnego montażu nic nam po nich. No bo po co nam eleganckie i energooszczędne okna z najniższym współczynnikiem przenikania ciepła na rynku, skoro będą wadliwie zamontowane i ciepełko i tak będzie uciekać … ale bokiem.

Dlatego przy zakupie naszych produktów oferujemy ich montaż przez profesjonalną ekipę montażową, która poradzi sobie w każdych warunkach (przynajmniej jeszcze nie trafiły się takie, w których by sobie nie poradziła. Oczywiście usługa kompleksowa razem z demontażem oraz utylizacją starej stolarki okiennej.

Serwis

Czy zdażyło się Tobie, iż okienka nagle zaczynały ciężko chodzić, skrzydło zaczęło haczyć o ramę, w zimowe wieczory czuło się ciąg powietrza od okien a w skrajnych przypadkach nastąpiło fizyczne uszkodzenie? No tak, takie okienko wymaga sprawdzenia i regulacji, a niejednokrotnie naprawy.

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu oferujemy kompleksowy serwis okien oraz drzwi. Zarówno serwis gwarancyjny w przypadku stolarki dostarczonej przez Naszą firmę, jak i serwis pogwarancyjny na każdego rodzaju stolarkę.

A jeśli okienka nie da się naprawić, co również może się zdażyć, przygotujemy specjalną ofertę na wymianę feralnego okienka 🙂

Montażyści

Szybko, sprawnie i dokładnie – tak działają nasi montażyści. Czy jest to możliwe?

Dzięki wieloletniej praktyce i ogromnej wiedzy nasza ekipa monterska stanowi solidny fundament firmy, co w połączeniu z rzetelną pracą gwarantuje nam istnienie na rynku usług i handlu stolarką okienną. Ważne również jest pozytywne podejście do wykonywanej pracy i szukanie rozwiązań w nietypowych sytuacjach – to cechuje naszych monterów.

Darmowa wycena w 24h

Podaj Nam wymiary a my w ciągu 24h przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.