O firmie

Kim jesteśmy

W życiu zawsze staraliśmy się robić to, w co wierzymy że jest dobre dla Nas i dla innych. Nasza firma oferuje produkty największego producenta okien PVC w Europie, firmy DRUTEX S.A. Dlaczego akurat tej firmy? Bo wierzymy, że gdybyśmy mieli wstawiać okna w swoim mieszkaniu, to będzie to dla Nas najlepsze rozwiązanie. A skoro wierzymy, że jest to najlepsze rozwiazanie dla Nas, to również wierzymy że jest to najlepsze rozwiazanie dla Ciebie.

Dlatego mamy zamiar w każdym momencie i na każdym kroku oferować Ci to, co najlepsze i z tą myślą mamy zamiar rozwijać się na rynku. Celem Naszej firmy jest oferować Tobie to, czego potrzebujesz w jak najkorzystniejszych cenach. Zarówno w kwestii samego produktu, jak i usługi (tak montażu jak i serwisu).

 

Co oferujemy

Poza pełną gamą produktów firmy DRUTEX S.A. posiadamy w ofercie również produkty takich producentów jak WITRAŻ, DRE, KMT, PORTA, POL-SKONE, MAR-TOM, WIKĘD, CAL czy GERDA. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom jesteśmy elastyczni. Powiedz Nam czego potrzebujesz, a My to zrealizujemy.

Oferujemy również najwyższej jakości usługę montażu oraz serwisu przez doświadczoną i wykwalifikowaną ekipę monterów. Z okazji otwarcia nowego punktu pomiar i wycena na terenie Gdańska GRATIS!

Zapraszamy do salonu

Zapraszamy do naszego salonu gdzie odpowiemy na Twoje szybkie pytania i przygotujemy darmową wycenę interesujących Cię produktów.

Fenestras — Salon Okien
ul. Kartuska 84
Gdańsk

jest własnością:

alle.tech Adam Stankiewicz
NIP: PL5832881284
ul. Kartuska 84 lok. 1
80-104 Gdańsk

Darmowa wycena w 24h

Podaj Nam wymiary a my w ciągu 24h przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.