Okna dachowe

Okna dachowe są bardzo lubiane przez użytkowników. Pozwalają efektownie rozświetlić poddasze, wprowadzając do pomieszczenia niepowtarzalny klimat. Nowoczesne okna dachowe są bardzo funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Sposób otwierania można dostosować do specyfiki lokalizacji oraz indywidualnych oczekiwań.

Okna, które proponujemy powstają na bazie najnowocześniejszych technologii, gwarantujących nie tylko pełną funkcjonalność, ale także znakomitą izolację termiczną i akustyczną. Ponadto okna dachowe są niezwykle energooszczędne. To nie tylko optymalna szczelność, ale także dostosowana wentylacja oraz idealna wydajność cieplna.

Popularne i wygodne w użytkowaniu obrotowe okna dachowe to rozwiązania, wyposażone w zawias umieszczony w połowie długości skrzydła, dzięki któremu możliwe jest jego obracanie o 180 stopni. Dzięki temu korzystanie z nich jest proste, podobnie jak i pielęgnacja poszczególnych elementów. Warto również dodać, że wszystkie oferowane rozwiązania doskonale sprawdzają się bez względu na wysokość ścianki kolankowej. Dodatkowe atuty to samoczyszcząca szyba, pakiet dwuszybowy zapewniający doskonałe parametry izolacyjne, oraz pakiet trójszybowy będący najwyższą klasą samą w sobie.

W ofercie posiadamy wiele dodatków, które jeszcze bardziej ułatwiają użytkowanie okien dachowe. Dzięki temu okna stają się niezwykle uniwersalne. Lokalizacją naszych salonów z oknami dachowymi jest Gdańsk, gdzie z przyjemnością doradzimy Państwu w sprawie wyboru optymalnego produktu. Serdecznie zapraszamy.

Okna dachowe Gdańsk
Dachowe drewnianeProducent: Okpol
Okna dachowe Gdańsk
Dachowe PCVProducent: Okpol
Darmowa wycena w 24h

Podaj Nam wymiary a my w ciągu 24h przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.